Ocelové haly - Montované haly - Ocelové konstrukce prumyslové haly, výrobní haly, skladové haly, střešní pláště, obvodové plášte, projekce

L.S.P Zlín spol. s r.o. | nabízí:

Sportovní haly - Převážně sloužící jako tenisové haly, jízdárny, zimní stadiony se sedlovou střechou, nebo polygonální střechou.

Kancelář:

L.S.P. Zlín spol. s r.o.
náměstí Práce 2512
76270 Zlín
Česká republika

L. S. P. ZLIN spol. s.r.o- specialisté na výstavbu halových objektů

Společnost L. S. P. Zlín s.r.o vznikla v roce 2000. Od svého prvopočátku se orientujeme na dodávku a montáž průmyslových, výrobních, sportovních a skladových hal.

Každoroční ohlédnutí zpět svědčí o tom, že svou práci zvládáme čím dál lépe, což mimo jiné dokazuje i stále rostoucí počet našich spokojených zákazníků. Úspěchu v oboru dosahujeme nejen díky kvalifikovanému personálnímu obsazení, ale rovněž díky vybavení nejnovějším projekčním a konstrukčním softwarem. Jsme schopni svým partnerům nabídnout zajištění realizace ocelových hal od návrhu až po montáž ocelových konstrukcí a systémů opláštění vč. výplní otvorů – světlíky, vrata, dveře, okna, prosvětlovacích prvků a okapového systému.

Při realizaci zakázky se snažíme vyjít vstříc požadavkům zákazníka. V případě potřeby jsme schopni provést zákazníka všemi úskalími, které se mohou v průběhu realizace objevit a které jsme schopni jako kvalifikovaná firma zvládnout.


Copyright © 2008-2016 - L.S.P. Zlín spol. s r.o.
Tvorba www stránek | Jirka Galandr